KONST / Litografier / Färglitografi 9941266
nr 994 1266
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), "Hösten", 86/180, löst blad, signerad, 2006
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:32:50
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson